Kalendorius

Jau kuris laikas BlogamOre neaprašome savo nuotykių. Tai nereiškia, kad mūsų gyvenime jų sumažėjo. Viskam būdingas cikliškumas. Dabartiniu metu mes esame šeimos iš 3 asmenų brandos cikle. Augantį sūnų kasdien tenka lydėti į darželį, atsakinėti į šimtus klausimų, ugdyti savarankiškumą, įkalbinėti, sudominti tuo, kas patinka mums. Tai yra svarbu, gerokai svarbiau nei nufotografuoti, aprašyti ar pasigirti facebooke. Taip jau yra – gyvenant pilnatvėje nereikia niekam nieko įrodinėti..

Šeimos interesai mums yra aukščiau asmeninių. Norite gyventi ne dėl kitų. Pirmiausiai dėl savęs. Ir kada, jei ne dabar? Kelionių ir žygių veikla, kuria dešimtmetį užsiėmė Rasius, šiuo metu yra sustojusi. Tačiau vis sulaukiam laiškų ir žinučių iš žmonių, kurie kartu keliavo, kuriuos įkvėpė aprašymai ir kurie norėtų leistis į naujas pažintis kartu. Šis puslapis gimė todėl, kad visi norintys galėtų prisijungti. Čia skelbsime savo artimiausius kelionių planus. Paaiškėjus naujoms detalėms, šį kuklų aprašymą papildysime.

  • Kovo 12 – 19 d. Malaga, Ispanija. Pažintinė kelionė po Andalūziją nuomotu automobiliu. Lengvas trekingas, senovinių miestelių tyrinėjimas, geocachingas, jūra, kulinarija.
  • Gegužės pabaiga. Ski-turinė kelionė prie Elbruso, ledynų tyrinėjimas. Keliauja tik Rasius.
  • Vasarą planuojame dviračių žygį aplink Bodensee (Konstanco) ežerą. Austrija, Vokietija, Šveicarija. Trukmė 4-5 dienos. Važiuosime su dviračio priekabėle. Nakvynės kempinguose.
  • Rugpjūčio pabaigoje savaitę minsime dviračiais po Nyderlandus. Maršrutas drieksis pietvakariuose palei jūrą ir per salas. Važiuosim su dviračio priekabėle. Nakvynės kempinguose.
  • Rugsėjis – spalis. Lietuvos pajūris. Nakvynės poilsio namuose.
  • Kiekvieną savaitgalį stengiamės ištrūkti iš namų (gyvename Feldkirch Alpių miestelyje) į kalnus. Jei būsite Forarlberge Vakarų Austrijoje, kviečiame susitikti ir prisijungti prie mūsų savaitgalio žygelių. Atskiros informacijos apie tai neskelbsime. Tačiau galime prisiderinti prie jūsų poreikių ir padėti su logistika Forarlberge.

Visoms išvardintoms kelionėms logistikos ir nakvynės neorganizuojame. Viskuo teks pasirūpinti patiems. Jei vistiek kils noras, kontaktus rasite čia.

Taip pat 2018 m birželį – rugsėjį laukia savaitės trukmės žygiai po Austrijos kalnus. Apie tai daugiau rasite čia.