Labanoras Outdoor Jam

Viena gražiausių metų švenčių yra Žolinė. Senovės baltai šią dieną aukodavo užaugusį ir subrendusį derlių harmonijos, meilės ir grožio deivei Ladai. Ji yra tarpininkė tarp žemės ir dangaus, buvo senoji baltų deivė motina. Lados vaidmuo labai svarbus motinystėje ir meilėje. Baltų laikais iki Žolinės niekas nedrįsdavo valgyti naujojo derliaus vaisių.

Prasmingai ir gražiai atšvęsti Žolinę sumanė ir BlogamOre. Per vasarą susigulėjo Skaistės ir Rasiaus kelionės po Pietų Amerikos kalnus įspūdžiai. Norėjome tai daugiau nebelaikyti savyje ir leisti bent trupučiu pajausti ir pamatyti tiems, kam tai įdomu. Labanoras Outdoor Jam dalyvavo mūsų nauji draugai: išskirtinių patyrimų gidas Linas Matulis, dvasios gelmių paslaptis tiriantis Martynas Jocius. Tai buvo lyg įrodymas, kad praėjusi kelionė išties keičia mūsų gyvenimus, įnešdama vis naujų, kokybiškų, spalvų.

Nors sinoptikai gąsdino, susirinkusiems bendraminčiams oro išdaigos buvo nė motais. BlogamOre fiesta patvirtino taisyklę – blogo oro nebūna, yra tik netinkama apranga.

Labanoras Outdoor Jam kiekvienas dalyvis rado sau mielą užsiėmimą. Vakarinė programa prasidėjo Skaistės ir Rasiaus pasakojimu apie Pietų Ameriką. Po kelionės skaidrių Labanoro nakties erdvę užliejo Martyno elektroninė muzika. O po kalnų žygio į Maču Pikču video pasakojimo publika galėjo pasirinkti. Vieni mokėsi Lino vedamo laisvo šokio judesių, kiti gi kaitinosi iškūrentoje pirtyje.

Naktinės ekskursijos metu gamta iškrėtė siurprizą. Molėtų Observatoriją aptraukė debesys, nors fiestos vietoje dangus žibėjo žvaigždėmis. Tačiau nuvykę į Etnokosmologijos muziejų galėjo žvilgtelti pro teleskopą ir išgirsti apie žmogaus ryšį su kosmosu ir visata. Po naktinės kelionės prie laužo vyko ilga ir įdomi diskusija. Martynas pasakojo apie meditaciją ir dalinosi atradimais sąmoningo sapnavimo srityje. Dvasinės praktikos labai svarbios asmeninio augimo procese, tačiau materialiame pasaulyje jos yra stipriai primirštos.

Žolinės rytas prasidėjo žvaliai, užtinusių nuo alkoholio veidų nebuvo matyti. Dienos programa buvo laisva, kiekvienas rinkosi sau mielus užsiėmimus. Po pusryčių dviratininkų komanda mynė 3 valandų maršrutą Labanoro girios keliais, o pasilikę stovykloje prie ežero gamino maistą, grybavo, uogavo, žvejojo ar tiesiog mėgavosi gamtos grožiu. Draugiška atmosfera visiems padovanojo puikų laiką ir naujas pažintis.

BlogamOre Outdoor Jam tikslas buvo kartu su jumis sukurti gamtos prieblobstyje jaukią aplinką ir kokybiškai praleisti laiką. Labai džiaugiamės, kad tai ir pavyko pasiekti. Geriausiai tai iliustruoja jūsų atsiliepimai.

Andrius Pranckevičius (Ž999)

Dekui, Rasius Janukaitis, fainas renginukas buvo 🙂
Darysi kasmetini gal ? 🙂
Gal su mini varzybom, naktiniu orientaciniu ? 🙂
Gaila, tik kad nesulaukiau to ka labiausiai norejau paklausyti apie taisyklinga begima, kad paziuretu, paaiskintu, klaidas parodytu ir etc

Dalia Motik (atmynusi dviračiu net iš Panevėžio, pagarba!)

Laba,
tai ačiū už puikų renginį labai gražiame Labanore ir šaunioje kompanijoje. malonu buvo pasimatyti.

Diana Lietuvininkė

Labas Rasiau,
Labai noretumeme padekoti tau ir Skaistei uz nuostabia atmosfera, kuria sukurete per zolines. Buvo labai gera klausyti jusu pasakojimo apie kelione, megautis nuostabiais vaizdais ir susipazinti su naujais zmonemis.
Buvom suzaveti idomia programa: nuo sokiu iki planetariumo, nuo elektronines muzikos iki pokalbiu prie lauzo… Jus nerealus saunuoliai, sekmes

Diana ir Aidas

Marijus Jankauskas

svx,

dekui uz savaitgaly 😉 ciki buva 🙂

Laima Slapkauskaitė

Tiesiog norejau padekoti uz labai faina antradieno vakara ir treciadieni ryta!
 ACIU!

Ilona Rakauskaitė

Sveiki, Rasiau (ir Skaiste),

Labai ačiū už surengtas Žolines prie ežero. Buvo jauku.
Tikiuosi, kad pavyks Jums įgyvendinti idėją Labanoro takus paversti turistų lankomomis erdvėmis.
Labai labai ačiū darkart.
Ačiū jums visiems, kas buvote kartu! Atskira padėka Vytautui Rakauskui už susuktą video.
Susitiksime BlogamOre!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *