Lost Latinos IV. Leisk sau patirti gyvenimo nuotykį!

Nors dar negrįžome iš turo po Pietryčių Aziją, o mūsų mintyse vis dažniau praplaukia snieguotų Andų viršūnių vaizdai. Ir ne be pagrindo. 2015 pavasarį ketiname sugrįžti į Pietų Ameriką. Artėja jau ketvirtoji nuotykių projekto Lost Latinos kelionė. Norėtum patirti radikalias atostogas? Tuomet kviečiu prisijungti prie bendražygių kompanijos. Jei turi svajonę stovėti ant snieguotos mėlyną dangų remiančios Andų viršūnės, tuomet mums gali būti pakeliui.

Urus Este 5420 m

Urus Este 5420 m

Per tris ankstesnes Lost Latinos keliones nė karto neaplenkėme Huarazo – vartų į gražiausius ir aukščiausius Peru kalnus. Tris metus tyrinėjome Cordillera Blanca kalnų grandinę. Ir dabar norime sukaupta patirtimi pasidalinti. O kodėl gi ne? Jei tavo gyslose teka ne stabdžių skystis, pamąstyk apie tai ir susisiek su Rasium.

KELIONĖS DETALĖS

Data – 2015 gegužė. Kelionės tipas – kalnų žygis su įkopimu į viršūnę. Trukmė – 20 dienų (15 iš jų kalnuose). Likęs laikas skirtas kultūriniam šalies pažinimui ir poilsiui prie vandenyno (atsižvelgsime į pageidavimus). Grupės dydis 4-7 dalyviai. Komandine įranga rūpinasi organizatorius. Asmenine įranga rūpinasi dalyviai su organizatoriaus pagalba.

Andų kalnai

Numatomas maršrutas techniškai nėra sudėtingas, bet naujokams savarankiškai neįveikiamas. Žygio pradžioje dėl didelio aukščio fizinis krūvis atrodys didelis. Todėl daug dėmesio skirsime aklimatizacijai. Atsižvelgiant į dalyvių patirtį ir būklę, maršrutas gali būti koreguojamas.

Dėl papildomos informacijos rašykite keksas@gmail.com.

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *