Atsargiai! Vaikas Kuprinėje sugrįžta

Sveiki draugai! Rugpjūčio 15 – 16 dienomis BlogamOre grįžta su jau tampančiu tradiciniu keliaujančių šeimų sąskrydžiu – Atsargiai! Vaikas Kuprinėje. Šiais metais renginio datą paankstinom, kad šiltesnis oras leistų kartu visiems pasidžiaugti vasaros teikiamais malonumais. Taip pat sąskrydžiui išrinkome ir naują vietą – Široniją. Sodybos šeimininkai mielai sutiko priimti visus renginio dalyvius. Ir ne tik šiltai priimti, tačiau ir aprodyti savo ūkį bei pavaišinti kaimiškomis vaišėmis.

Atsargiai!Vaikas-Kuprineje

Foto Neringos Mačiulienės

Istorija trumpai. Sąskrydžio ištakas galima aptikti dar 2012, kai per Žolines BlogamOre pristatė kelionę po Pietų Ameriką. Neįprasta prezentacija patiko susirinkusiems bičiuliams,  kas byloja iš jų šiltų atsiliepimų.


Antras blynas buvo iškeptas po metų. Tąkart į Gamtos sporto žaidynes Labanoro regioniniame parke susirinko gausus būrys sportuojančio jaunimo. Kartu su Montis Magia Klubo pagalba sukūrėme neįprasto formato varžybas, kuriose stulbinančio grožio Observatorijos aplinkoje jėgas galėjo išbandyti visi atvykę. Net ir patys mažiausi!

Outdoor Games Labanoras 2013

Outdoor Games 2013. Foto Eglės Šiškauskienės

[Daugiau nuotraukų  čia]

Trečias BlogamOre organizuotas sąskrydis įvyko 2014-ųjų rugsėjo pabaigoje. Mūsų šeimyna pagausėjo, todėl į Mindūnų Amatų centrą sumanėme pakviesti netipinius tėvelius su pačiais mažiausiais. Atsargiai! Vaikas Kuprinėje – taip drąsiai pakrikštijome sąskrydį. O atvykę šeimos buvo ne mažiau drąsios. Kaip galima numanyti iš pavadinimo, mūsų renginys evoliucionavo ir pasuko švietėjišku keliu. Jei užsienyje žygiai ir kelionės gamtoje su mažais vaikais – jau dešimtmečius skaičiuojanti praktika, tai Lietuvos padangėje su tuo susijusios informacijos praktiškai nėra. Todėl nusprendėme užpildyti šią atsiradusią spragą, pasidalinti savo įžvalgomis, pasiklausyti kolegų patirties.

Kas laukia šiais metais? Pirmiausiai sumanėme persikelti iš Labanoro miškų į nuostabią, jaukią ir draugišką kaimo aplinką – Široniją. Programoje bus mažiau pristatymų ir daugiau veiksmo, judesio ir šurmulio. Tiek vaikų, tiek tėvelių laukia sportinės rungtys, dirbtuvėlės, edukaciniai dalykai, žaidimai ir gyva muzika. Kviečiame į sąskrydį atvykti šeimas, kurioms įdomios keliavimo su kūdikiais ir vaikais subtilybės, naujos žygių įrangos tendencijos. Taip pat užsukite, jeigu jus kankina abejonės – ar verta leistis į žygį su vaiku? Nes čia gausite aiškų atsakymą – ar tai būtent jums. Sąskrydyje susitiksite ir išgirsite keliones ir žygius su vaikais jau išbandžiusių šeimų patirtį. Net jeigu nesiryžtate ir bijote – padarykite pirmą žingsnį ir atvykite pabūti su mumis. Pažadame daug įkvepiančių istorijų!

Naujausią informaciją apie sąskrydžio detales rasite Facebook’e.

Kaip atvykti?

Sąskrydžio dalyvio mokestis 6 €, šeimai – 10 €. Vaikams – nemokamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *