Atsargiai! Vaikas kuprinėje

Sveiki keliautojai ir nuotykių ieškotojai. Kreipiamės į tuos, kurie planuoja arba jau susilaukė atžalų. Ar ilgais vakarais su nostalgija prisimenatee savo keliones, nuotykius ir šėliones. Manote, kad tas nuostabus gyvenimo etapas baigėsi ir daugiau nebegrįš? Galbūt ir taip. O kas jums trukdo keliauti su savo mažyliu? Nepakankamos žinios apie vaikišką kelioninę įrangą, bendraminčių stoka, visuomenėje sklandantys mitai kad tai neįmanoma ar kiti riboti įsitikinimai? Jei taip, mes esame pasiruošę jums padėti ir kviečiame į pirmąjį keliaujančių su vaikais šeimų sąskrydį.

Atsargiai! Vaikas kuprineje

Rugsėjo 27 – 28 dieną į Mindūnus sugužės mūsų bendraminčiai. Mažyliai jų neuždarė namų kalėjimuose, o praturtino gyvenimus neįtikėtinais patyrimais. Ir nudažė ryškiausiomis spalvomis. Standartinio lietuvio galvoje netelpantys kelionių išbandymai jiems eilinis iššūkis.

Sąskrydis vyks Molėtų krašto amatų centre. Atvyksiančių šeštadienį laukia pranešimai ir prezentacijos apie 13 aplankytų šalių per pusantrų metų, 6 kartus per metus kirstą Atlanto vandenyną, slidžių, dviračių ir kalnų žygius. Apie kelioninę įrangą vaikams bus galima sužinoti dirbtuvėlėse. Dalinsimės informacija apie nešykles, kuprines vaikams, dviračių priekabėles. Sužinosite apie slidinėjimą ir kas gali nutikti einant su vaiku via ferrata (ant uolų įrengtu maršrutu).

PROGRAMA (preliminari)

Rugsėjo 27 d. šeštadienis

11:00 – 12:00 Atvykimas
12:00 Pranešimai, prezentacijos
14:00 Pietų pertrauka. Maisto gaminimas.
15:00 Dirbtuvėlės (workshop). Dviračių priekabėlės, kuprinės, vaikiškos nešyklės, dinaminė kūdikių mankšta.
17:00 Kelionių pristatymai.
19:00 Pirtis tėveliams su vaikučiais.
20:00 Pirtis suaugusiems ir vakaro programa prie laužo ar židinio.

Rugsėjo 28 d. sekmadienį programa bus laisva. Labanoro RP parengsime pažintinius maršrutus pėstiesiems, su vėžimėliais ir su dviračiais. Jei esate vandenininkai, galima nuomotis baidarę ir plaukti Siesarčio ir Lakajų ežerais. Mindūnų amatų centre vyks keramikos edukacinė programa. O Labanoro miškai lauks grybautojų.

Paskutinius programos atnaujinimus ir tikslinamą informaciją galite sekti facebook’e.

Renginio dalyvio mokestis – 20 Lt (vaikams – nemokamai). Į šią kainą įskaičiuojama renginio patalpos su dideliu ekranu, tualetas, elektra, pavėsinė su židiniu ir kriaukle, geriamas vanduo, virdulys. Maistas susineštinis, bus galima kepti lauko židinyje. Lietuviškų patiekalų taip pat galėsite paragauti „Vilkasalėje“ arba „Cepelinų gryčioje„.

Vakarinė renginio dalis (nuo 18 val.) persikels į kaimo sodybą Antalakaja. Liekantiems nakvoti yra rezervuotas namas su banketine sale, pirtis, lauko pavėsine su židiniu kepiniams. Namelis šildomas, su visais patogumais, virtuvėle ir karštu vandeniu. Mamoms su kūdikiais yra 18 vietų nakvynei (lovos kaina – 10 Lt). Šalia namelio bus vietos kelioms palapinėms.

Dalyvių registracija el. paštu: blogamore.lt@gmail.com (trumpai aprašyti šeimyną, ar reikės nakvynės vietos, kontaktinį telefoną, kodėl atvyksite). Telefonas pasiteiravimui +370 652 13651. Nakvynės vietų skaičių ribotas. Jei pritrūktų, šalia yra Baltųjų Lakajų sodyba, Mindūnų kempingas ir Vilkasalė.

Nuorodos į sąskrydžio vietą: Maps.lt arba Bing Maps.

Lauksime atvykstant!

2 komentarai

  1. Dzordzas

    Dar galetum ir turgeli padaryt kokie, gal tevelei nores kazkokius vaikiskus daiktus nereikalingus parduot arba nupirkt:)

  2. Rasius

    Ačiū Džoržai už idėją. Šiais laikais labai paprasta parduoti/pirkti internetu. Renginuko tikslas dalintis informacija, atnaujinti ar užmegzti kontaktus vieniems su kitais. Tokie kol kas prioritetai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *