…bet kokia svajonė gimsta su jėgomis jos išsipildymui. Vitalijus Sundakovas

Keliautojas turi unikalią galimybę nugyventi šimtus gyvenimų. Nugyventi, o ne suvaidinti… rizikuodamas savo vieninteliu. Bet jo gyvenimas to vertas!

Susipažinkite su žmogumi, kurio dėka profesijų sąraše atsirado dar viena – keliautojas. Vitalijus Sundakovas – pati ryškiausia asmenybė nuotykių pasaulyje. Jis ne tik aplankė visas pasaulio šalis. Jis atrado dvi pirmykštes gentis Amazonės džiunglėse, kurios iki tol nebuvo mačiusios baltojo žmogaus! Sundakovo nuopelnas – per 40 surengtų mokslinių ekspedicijų į sunkiausiai pasiekiamas pasaulio vietas.

Vitalijus – Rusijos ekspedicijų ir kelionių fondo prezidentas, pirmosios išgyvenimo mokyklos Tarybų Sąjungoje ir Rusijoje įkūrėjas, Šventojo Georgijaus ordino kavalierius. Gyvendamas daugiau nei dvidešimtyje pirmykščių genčių jis rinko unikalią mokslinę – kultūrinę medžiagą. Tapęs Amazonijos, Papua Naujosios Gvinėjos, tolimosios Šiaurės ir Okeanijos genčių nariu Sundakovas ieškojo atsakymų į klausimus, kuriuose mokslininkai yra bejėgiai. Ir rado! Jis civilizacijos lopšių ir magiškų kultūrų ekspertas numeris vienas.

Jūsų dėmesiui – dokumentinis filmas apie Vitalijų Sundakovą „Peržengti horizontą“.


Sundakovas įgijo per 30 profesijų, kurias gali patvirtinti diplomais ar sertifikatais. Rašytojas ir poetas, knygų „Жизнь без опасности“, „Сказки из Сундука“, „Выиграть жизнь“, „Спящий Варвар“, „Бумажный посох“, „Эпидемия Любви“ autorius. Žurnalistas, šimtų straipsnių ir publikacijų autorius, fotografas.

Sundakovui nereikalingi pinigai, svetimas daiktų kultas, turtų jis nedemonstruoja. Vitalijus gyvena savo rankomis statytame mediniame kremliuje – muziejuje Pamaskvėje. Jis neturi automobilio, nors tai gali sau leisti. Pas jį žmonės patys plūsta.

4 komentarai

 1. Vilmantas

  Labas vakaras Rasiau,

  Kiek suprantu, esi perskaitęs Sundakovo knygas, gal gali patarti, kaip galima įsigyti ( galbūt tiesiai iš Rusijos ar kitaip…) ne PDF, o tikras knygas „Жизнь без опасности“, „Сказки из Сундука“, „Выиграть жизнь“, „Спящий Варвар“, „Бумажный посох“, „Эпидемия Любви“ .

  Dėkoju už būsimą patarimą.
  Pagarbiai,
  Vilmantas

 2. Rasius

  Labas Vilmi. Du variantai. Arba susitari su pažįstamu kurjeriu, kad atvežtų (jei neturi savo aplinkoje tokių ir neskubu, galiu padėti). Arba kreipiesi per tarpininkus, kurie prekiauja rusiška literatūra. Vilniuje tikrai ne viena tokia vieta. Pvz knygynas Šiaurės Miestelyje ant Žukausko ir Lukšio gatvių kampo.

 3. Vilmantas

  Labas Rasiau, Kaune radau vieną žmogų, kuris turi kelias Sundakovo knygas, o pats prekiauja rusiška literatūra „Kauno ezoterinis knygynas“, tačiau savo kanalais nieko negali pasiūlyti. Jei gali konkrečiai patarti, Didelis Ačiu ir maža dovanėlė 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *