BlogamOre dar ne ruduo

Sveiki draugai ir bendraminčiai,

Ar gerai pailsėjote šią vasarą? Tikiuosi, kad taip! Mes neketiname mažinti apsukų ir kviečiame tave į rudeninių nuotykių maratoną BlogamOre dar ne ruduo! Dviračiais, baidarėmis, pėsčiomis, bėgte, su kašiku, palapine, gitara ir dar visaip kaip. Ar tu pasiruošęs?

Apie ką aš čia? Tai spontaninė iniciatyva (o dažniausiai tokios pasiteisina) suburti draugus į savaitgalinius vakarėlius gamtos prieglobstyje. Taigi, kiekvienas savaitgalis dovanos vis naujus nuotykius. Jei tuo metu kažkas įdomaus organizuojama kitų klubų ar organizacijų – vykstame ir dalyvaujame. Pažiūrėkime, kas iš to išeis.

Jei turi crazy idėjų ar maršrutų, tai tiesiogiai susiję su aktyviu laisvalaikiu ir outdoor – nestabdyk! Pasidalink! Ir kartu mes tai paversime realybe.

2012 KALENDORIUS

Rugsėjo 8 – 9 d. miško gėrybių ir draugų savaitgalis Dubingiuose (minsime dviračiais aplink Asvejos ežerą). Renkamės šeštadienį 10:00 prie Žingių. Nakvynė gamtos sąlygomis palapinėse. Organizatoriai pasirūpins geriamuoju vandeniu, nakvynės vieta ir laužaviete. Stovyklavietės vieta. Dviračių žygelio tempas bus toks, kad visi spėtų. Galima dalyvauti ir vieną dieną.

Maršrutas. Šeštadienio maršrutas apie 30 km (žemėlapis). Nuo Žingių minsime iki Alkos. Toliau Žalktynės kraštovaizdžio draustiniu iki Žalktynės įlankos. Aplankysime Šakymo gamtos rezervatą ir pietausime ant Dubingių piliakalnio. Iki Baluošo važiuosime miško keliukais. Atvyksime į Alką iš šiaurinės pusės. Ir finišo tiesioji Karpakėlyje. Jei nori rimčiau prasiminti, gali iš Vilniaus atvažiuoti dviračiu (apie 45 km). Sekmadienio maršrutą sudarysime išvakarėse pagal bendrus pageidavimus.

Įspėjame, kad grybų sezonas jau prasidėjo. Šalia stovyklavietės yra rudmėsių plantacija. Keptuvių turėsime, pasiimk sviesto. Nepamiršk šeštadienio vakarinio patiekalo, kuriuo galėtum pavaišinti ir draugus.

Daugiau info keksas@gmail.com arba +370 652 13651 (Rasius).

Rugsėjo 14 – 15 d. Tradicinis Turistas.lt nuotykių maratonas Girionyse (Kauno raj.).

Rugsėjo 22 d. Ūlos maratonas (Varėnos raj.).

Rugsėjo 23 d. Finalinis MTB maratono etapas Anykščiuose.

Rugsėjo 28 d. Kaborių taurės IV etapas Vilniuje.

Rugsėjo 28 d. Tyrėjų naktis Molėtų Observatorijoje.

Spalio 6 – 7 d. Kelionių sezono uždarymo sąskrydis prie Zelvos ežero (netoli Vievio).

Lapkričio 3 d. 6 valandų rogainingas Čeprečiškėje (Šiaulių rajonas).

Lapkričio 4 – 5 d. Tradicinė BlogamOre rudens kelionė Kuršių Nerijoje dviračiais.

Lapkričio 24 d. Tarptautinės laipiojimo varžybos Bouldozer 2012 Vilniuje.

Lapkričio 30 d. Kaborių taurės V etapas Montis Magia uolų laipiojimo salėje.

Gruodžio 1 – 2 d. Balticum 2012 Šaltupio kaimo sodyboje (Prienų rajonas).

IEŠKOMAS

Bičiulis, kuris norėtų prižiūrėti bei moderuoti Facebook naujienų ir įvykių kanalą.

D.U.K

Ar šitas renginys skirtas tik draugams?

Taip, jis skirta draugams. Jei nori būti mūsų draugu, tiesiog kartą atvyk ir susipažink visiems laikams. Mes prieš prievartą ir už laisvę. To paties tikimės ir iš tavęs.

Kiek kainuoja dalyvavimas?

Jei kaina nenurodyta, dalyvavimas nemokamas. Stengsimės, kad BlogamOre dar ne ruduo apsiribotų tik atvykimo ir maisto išlaidomis. Nebent organizacinės išlaidos pareikalaus asmeninių lėšų. Varžybose startinis mokestis nurodytas organizatorių tinklapiuose.

Ar nebus rudens naktį šalta miegoti palapinėje?

Nebus, jeigu turėsi teisingą miegmaišį (komforto temperatūra – 5 0 +5) ir kilimėlį. Poroms rekomenduoju miegmaišius susisegti. Jei neturi šilto miegmaišio, tiks ir vasarinis su vidiniu įklotu.

Kokius daiktus reikia turėti?

Patogius ir tvarkingus rūbus (geriau neperpučiamus vėjo), gerą avalynę ir šiltas kojines, galvos apdangalą (kapišonas, kepurė, buff kaklaskarė ar dviratininko šalmas), pirštines (nebūtina), turistinius įrankius valgymui (puodelis, bliudelis, šauktas, šakutė, peilis), higienos reikmenis ir rankšluostį. Nakvynei: palapinė, kilimėlis ir miegmaišis.

Nuobodžiavimo čia nebus. Ar tu pasiruošęs rudens nuotykiams?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *