BlogamOre knyga. Padėk išrinkti pavadinimą!

Labas BlogamOre skaitytojau. Kreipiuosi į tave su pagalbos šauksmu. Keletą dienų atgal uždaviau sau klausimą: „Ko labiausiai gailiesi„? Prisipažinsiu, atsakymą rasti buvo nelengva. Reikėjo pasukti galvą.

Šie metai laukia įdomūs. Vietoj paskutinio žodžio galima būtų vartoti sunkūs. Bet tai velniškai individualus jausmas. Prieš dešimtmetį buvo sunku iki parduotuvės nueiti pėsčiam. Kviečiu tave įsilieti į permainų procesą. Kurio vienas tikslų – rašoma BlogamOre knyga.

knyga-per-amzius-

Šis įrašas – tai pirmoji BlogamOre permainų kregždė. Permainos viduje brendo ilgai, tarsi geras vynas statinėse. Ir pasiekė naują stadiją, kai veržiasi tarytum vulkanas į išorę. Įvairiausiomis formomis. Kas pažįsta, nesunkiai pastebi. Ir veršis visus metus. Galbūt. Nežinau kiek… pamatysim!

Prisipažinkit, kas linkėjo kelionių metų? Jų šiemet nebus daug persikėlimo erdvėje prasme. Būsime prisirišę prie gyvenamosios vietos. Užtai bus daugiau išgyvenimų kelionių į savo vidų. Ketinu BlogamOre tinklaraštyje daugiau dalintis tuo, apie ką nedrįstame kalbėti. Ką norime nuslėpti nuo svetimų akių. Tai suguls į knygą, kurios pavadinimą prašau tavęs padėti išrinkti.

[yop_poll id=“-2″]

Atsakymas į pradžioje užduotą klausimą: „Kad paleidau vėjais eilę metų klausydamas kitų„.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *