BlogamOre komanda

Rasius Janukaitis

Keliautojas, alpinistas, dviratininkas, fotografas, žygių ir renginių organizatorius, tėvas. Rašo alpinistinėmis temomis ir skleidžia outdoor kultūros ideologiją tavo skaitomame tinklaraštyje BlogamOre.LT. Mėgsta žygius kalnuose savo sukurtais maršrutais bei lietuviškos pirties procedūras, keliones dviračiais ir slidinėti. Į keliones be nuotykių daugiau nesileidžia. Dalinasi tiktai tuo, ką pats išbandė ir patyrė.

Rasius
Skaistė Velaitytė

Pirmoji Lietuvoje traumatologė, pamilusi kalnus. Gyvenimo be sporto, nuotykinių bei kelionių daugiau neįsivaizduoja. BlogamOre rašo medicinos temomis, apie kurias lietuviškos informacijos labiausiai trūksta. Mėgsta saldumynus, mokytis kalbų ir padėti patyrusiems traumas. Eigerio mama.

Skaistė

BlogamOre.LT – tai mūsų kūrybos apraiškos. Nuolat tyrinėjame mus dominančias sritis, išbandome naujoves, visada ko nors mokomės. Musų galvose knibžda masė įvairiausių idėjų. Jau supratome, kad visų jų įgyvendinti patys nespėsime. Todėl ieškome naujų draugų ir bendraminčių, kurie norėtų prisijungti prie BlogamOre komandos. Jei myli gamtą ir degi noru įdarbinti savo aistrą, galbūt mums pakeliui!

Ačiū tau labai, kad skaitai, o gal ir seki BloramOre progresą. Nelaikome savęs ekstremalais, tiesiog labai mylime gyvenimą ir norime kiekvieną dieną praleisti prasmingai! Neatidėliok gyvenimo į šalį, paskui gali būti vėlu!

Nuoširdžiai,

Skaistė ir Rasius

BlogamOre komanda
Nori susisiekti su mumis? Parašyk!