Helovynas kopose [foto]

Sveiki gyvi. Gal jums trūksta originalių idėjų, kaip įdomiai paminėti Helovyną? Vieną tokią galiu pasiūlyti – važiuojam dviračiais per Kuršių Neriją. Aplankysime Raganų kalną ir Mirusias kopas. Prašau jungtis prie dviračių žygio Helovynas kopose II! Spalio 30d išminame iš Klaipėdos, Vėlinių dieną lapkričio 1 trauksime atgal.

Ši idėja gimė prieš metus. Su Skaiste nusprendėme netradiciškai paminėti moliūgų dieną. Nors buvo vėsu ir darganota, trumpa kelionė viršijo mūsų lūkesčius. Ištuštėję miesteliai, laukinės kopos, siaučianti jūra, šviežia rūkyta žuvis, karštas vynas po žvaigždėtu dangumi… Tai buvo pirma Skaistės kelionė į Kuršių Neriją, o mano sugrįžimas po daugiau nei dvidešimties metų. Nerealu!

Dėl prasto oro visų planų nespėjome įgyvendinti, todėl nusprendėme šiemet grįžti dar kartą! Raganų kalnas ir Mirusios kopos – tai pirmo ryškumo objektai būsimos kelionės metu.

Jau galiu džiaugtis sutaisytu fotoaparatu, o įsigytas trikojis leidžia daryti nuotraukas silpno apšvietimo sąlygomis. Siūlau jums paganyti akis po praėjusių  metų vaizdelius.

Jei susidomėjote, parašykite žinutę Rasiui.

Parašykite komentarą