Kalnų žygiai Austrijoje

Sveiki kalnų mylėtojai! O jei dar nesate, linkiu greičiau tapti 🙂 Nepilstysiu iš tuščio į kiaurą, eime prie reikalo. Jau pusę metų gyvename savo svajonėje, apsuptoje Alpių. Kalnus stebiu kiekvieną dieną. Ar išeičiau į balkoną, ar vesdamas sūnų į darželį, ar kur minčiau dviračiu. Kiekvieną savaitę visa šeima keliaujame į kalnus įkvėpti tyro Alpių oro, pasigrožėti kerinčiais slėniais, pažinti vietinę kultūrą, paskanauti tradicinės Alpių virtuvės.

Austrija kalnai

Kadangi pas Lietuvos kelionių organizatorius neįmanoma rasti teisingo turo, kuriame derėtų kerinti gamta, aktyvi veikla, Alpių kultūra ir kulinarija, nusprendžiau draugams ir bičiuliams sukurti kažką ypatingo. Ar norėtum per savaitę gauti maksimumą Alpių: susipažinti su vietos tradicijomis bei kultūra, paragauti ypatingo skonio tradicinių patiekalų ir besigrožint kalnų panorama paklausti – ar aš nesapnuoju? Jei tavo atsakymas Taip, tada mums pakeliui!

Jau 10 metų kolekcionuoju prisiminimus bei tyrinėju gražiausius mūsų Planetos Žemės kalnų rajonus. Ar tai būtų didžiausi Pasaulio ugnikalniai Argentinoje, ar gražiausios Andų viršūnės Peru, ar šimtmečius kalnietiškas tradicijas skaičiuojančios Alpės. Didžiausia mano aistra dovanoti bendražygiams prisiminimus, kuriuos jie galėtų pasakotų savo anūkams! Kai naujos patirtys persipina su savęs išbandymu (taip, visi mes susiduriame su sunkumais ir baimėmis), gaunasi tobulas kokteilis, nepavaldus laiko išbandymams.

AUSTRIJA SU BLOGAMORE

  • Jokių nuobodžių kelionių autobusu per Lenkiją ir Čekiją. Tik tiesioginiai skrydžiai už protingą kainą.
  • Jokių tarpinių nakvynių pakeliu į kalnus. Visos nakvynės tik ypatingai vaizdingose vietovėje austriškuose kalnų nameliuose Hütte.
  • Jokių didelių ir sunkiai valdomų kompanijų. Maksimalus grupės dydis – 8 asmenys su vadovu.
  • Jokių sunkių kuprinių. Užteks vasarinio miegmaišio, kalnų batų, trekingo lazdų bei pozityvios nuotaikos!
  • Nebus varginančios aklimatizacijos. 6 dienų maršrutas per išskirtinio grožio Alpių viršūnes, nesudėtingi įkopimai.
  • Kalnų romantika: užburiantys saulėtekiai, saulėlydžiai bei žvaigždėtas dangus.
  • Artimi pokalbiai bei kalnietiškos istorijos prie bendro vakarienės stalo.
  • Nereikės darytis kalnų draudimo. BlogamOre dovana – vardinė Austrijos Alpių klubo nario kortelė (Österreichischer Alpenverein) su draudimu kalnietiškai veiklai visiems 2017 metams.
  • Naujos pažintys ir bičiuliai visam likusiam gyvenimui.

ŽYGIO DATOS

Rugsėjo 5-12 d. Tirolis Lechtaler Alpen rajonas (trekingas). Žygio vadovas Robertas Šukšta. Skrydžio bilietų kaina dabar 50 € (be registruoto bagažo).

Rugsėjo 18 – 25 d. Forarlbergas Rärikon rajonas (trekingas ir uolinis alpinizmas). Žygio vadovas Rasius Janukaitis. Skrydžio bilietų kaina dabar 50 € (be registruoto bagažo).

Rugsėjo 25 – Spalio 2 d. Forarlbergas Rätikon rajonas (trekingas). Žygio vadovas Robertas Šukšta. Skrydžio bilietų kaina dabar 50 € (be registruoto bagažo).

KAIP REZERVUOTI VIETĄ?

Užpildykite formą, trumpai aprašykite savo patirtį kalnuose. Atsakykite į mums svarbiausią klausimą – kokie jūsų lūkesčiai iš šio žygio. Žygis įvyks susirinkus 4 asmenų grupei. Susidomėjusiems dalyviams asmeniškai atsiųsime išsamią žygio programą, reikalingų daiktų sąrašą bei kelionės biudžetą.

KLAUSIMAI

Jei pageidaujate gauti atsakymus raštiškai, užpildykite šią formą. Telefonas pasiteiravimui +37065213651 Rasius arba +370 653 60852 Robertas (parašykite žinutę ir mes Jums perskambinsime).

Metai turi tik dvi dienos, kada mes nieko nedarome – tai vakar ir rytoj… Tačiau dažnai mes elgiamės taip, tarsi mūsų gyvenimas truktų tūkstantį metų. Deja taip nėra, todėl svarbiausius sprendimus turime padaryti jau dabar!