Kalnų žygiai Austrijoje

Sveiki kalnų mylėtojai! O jei dar nesate, linkiu greičiau tapti 🙂 Nepilstysiu iš tuščio į kiaurą, eime prie reikalo. 2016 metais apsigyvename savo svajonėje, apsuptoje Alpių. Kalnus stebiu kiekvieną dieną. Ar išeičiau į balkoną, ar vesdamas sūnų į darželį, ar dviračiu važiuočiau. Kiekvieną savaitę visa šeima keliaujame į kalnus įkvėpti tyro Alpių oro, pasigrožėti kerinčiais slėniais, pažinti vietinę kultūrą, paskanauti tradicinės Alpių virtuvės.

Austrija kalnai

Kadangi pas Lietuvos kelionių organizatorius neįmanoma rasti teisingo turo, kuriame derėtų kerinti gamta, aktyvi veikla, Alpių kultūra ir austriška virtuvė, nusprendžiau draugams ir bičiuliams sukurti kažką ypatingo. Ar norėtum per savaitę gauti maksimumą Alpių: susipažinti su Austrijos kalnų kultūra, paragauti ypatingo skonio tradicinių patiekalų ir besigrožint kalnų panorama paklausti – ar aš nesapnuoju? Jei tavo atsakymas Taip, tada mums pakeliui!

Jau 10 metų kolekcionuoju prisiminimus bei tyrinėju gražiausius mūsų Planetos Žemės kalnų rajonus. Ar tai būtų didžiausi Pasaulio ugnikalniai Argentinoje, ar gražiausios Andų viršūnės Peru, ar šimtmečius kalnietiškas tradicijas skaičiuojančios Alpės. Man didelė aistra dovanoti bendražygiams prisiminimus, kuriuos jie galėtų pasakotų savo vaikams ir anūkams! Kai naujos patirtys persipina su savęs išbandymu (taip, visi mes susiduriame su sunkumais ir baimėmis), gaunasi tobulas kokteilis, nepavaldus laiko išbandymams.

AUSTRIJA SU BLOGAMORE

  • Jokių nuobodžių kelionių autobusu per Lenkiją ir Čekiją. Tik patogūs skrydžiai už protingą kainą.
  • Jokių tarpinių nakvynių pakeliu į kalnus. Visos nakvynės tik ypatingai vaizdingose vietovėje austriškuose kalnų nameliuose Hütte.
  • Jokių didelių ir sunkiai valdomų kompanijų. Maksimalus grupės dydis – 8 asmenys su vadovu.
  • Jokių sunkių kuprinių. Užteks vasarinio miegmaišio, kalnų batų, trekingo lazdų bei pozityvios nuotaikos!
  • Nebus varginančios aklimatizacijos. 6 dienų maršrutas per išskirtinio grožio Alpių viršūnes, nesudėtingi įkopimai.
  • Kalnų romantika: užburiantys saulėtekiai, saulėlydžiai bei žvaigždėtas dangus.
  • Artimi pokalbiai bei kalnietiškos istorijos prie bendro vakarienės stalo.
  • Nereikės darytis kalnų draudimo. BlogamOre dovana – vardinė Austrijos Alpių klubo nario kortelė (Österreichischer Alpenverein) su draudimu kalninei veiklai (galioja visame Pasaulyje) 2018 metams.
  • Naujos pažintys ir bičiuliai likusiam gyvenimui.

ŽYGIO DATOS

Tikslių datų 2018 metams dar neturime, nes neaiškus Wizzair vasaros skrydžių grafikas. Žygiai numatyti birželio – rugsėjo mėnesiais po vieną per mėnesį. Trukmė – 1 savaitė.

MARŠRUTAI

2018 metais pasiūlysime maršrutus tiek naujokams, tiek turintiems kalninės patirties.

Naujokams dienos intensyvumas 3 – 5 valandos aktyvios veiklos (galima didinti). Maksimalus trasos sudėtingumas (baltai/raudonos spalvos) nereikalauja specialaus pasirengimo ir įrangos.

Kitoms grupėms, turintiems kalninės patirties, dienos intensyvumas 4 – 6 valandos. Įkopimuose į viršūnes reikės mokėti naudotis via-ferrata įranga.

Maršrutai planuojami Austrijoje (Forarlberge ir Tirolyje) su dienos išėjimais į Šveicariją bei Lichtenšteiną. Kalnų rajonai: Rätikon, Silvretta ir Lechtaler Alpės.

KAIP REZERVUOTI VIETĄ?

Užpildykite žemiau esančia registracijos formą, trumpai aprašykite savo patirtį kalnuose. Atsakykite į mums svarbiausią klausimą – kokie jūsų lūkesčiai iš šio žygio. Žygis įvyks susirinkus 4 asmenų grupei. Susidomėjusiems dalyviams asmeniškai atsiųsime išsamią žygio programą, reikalingų daiktų sąrašą bei kelionės biudžetą.

KLAUSIMAI

Jei turite klausimų, atsiųskite juos žemiau esančioje formoje.

Metai turi tik dvi dienos, kada mes nieko nedarome – tai vakar ir rytoj… Tačiau dažnai mes elgiamės taip, tarsi mūsų gyvenimas truktų tūkstantį metų. Deja taip nėra, todėl svarbiausius sprendimus turime padaryti jau dabar!