Kalymnos XV diena – Rock Camp idėja

Tingusis šeštadienis, taip galima pavadinti. Ir tylusis, nes Skaistė nekalbi šiandien. O baisulinis vėjas išūžė galvą. Visą dieną jaučiu ramybę, priešpaskutinė diena ir jaučiu kelionės sumanymus įgyvendinęs.

Dvi savaitės Kalymnos panašios į dvi savaites, praleidžiamas ledinėje Norgėje. Galvoje vartosi idėja surengti čia Rock Camp‘ą. Geresnę vietą tam rasti būtų sunki užduotis. Įsivaizduokite… ryte nereikia anksti keltis, po pusryčių – laipiojimas ir dažni žvilgsniai į jūrą, kur ilsitės po produktyvios dienos, soti graikiška vakarienė, po kurios – pasisėdėjimas bariuke ir socializavimasis su kaborių bendruomene. Saloje yra viskas, kad išvengti rutinos. Atsibodo laipioti – sėdai ant dviračio, pyrdos, lendi į urvą ar varai patrekint, užkniso sala – plauki į kitą, neskanus maistas – valgai kitą, gaminiesi pats. Dėl rutinos namus keičiame į vis naujus kraštus. Todėl atostogų metų labai svarbu turėti alternatyvų pagrindiniam užsiėmimui – tai vaistai nuo rutinos.

Tad kodėl gi ne? Viskas prasideda nuo idėjos. Ir kuo ta idėja didesnė, tuo jos įgyvendinimas suteikia daugiau pasitikėjimo ir noro imtis dar stipresnių projektų. Iš ties tai idėja jau kelios dienos kaip gyva. Tiesiog šiandien ji įgavo didesnį svorį. Šiandien aplankėme dar 3 naujus sektorius. Vienas jų – „mokykla“. Tobula vieta pradėti lipti. Lipti lyderiu su apatine sauga, lipti multi-pitchus (kelių virvių maršrutus). Jeigu jau tai sugeba daryti sektoriuje sutiktos močiutės, kurios lipti pradėjo dar tada, kai aš gimęs nebuvau. Vienos jų laipiojimo patirtis – sakė 40 metų! Įspūdingai atrodė vaizdelis, kai viena šių žilaplaukių nusileidusi nuo uolų buvo visas jėgas atidavusi, net paeiti negalėjo. Tikriausiai karštis ir skysčių, o kartu ir energijos trūkumas suvaidino lemiamą vaidmenį. Ech, tokių kietų močiučių Lietuvoje reikėtų su žiburiu paieškoti…

Vakarą skyrėme Eurovizijai. Graikai ja žymiai mažiau domisi, nei futbolu ir krepšiniu. Baro savininkas tik kelis kartus užmetė akį ir paklausė kaip graikijos atstovas pasirodė. Jau tapo tradicija išvykti atostogų Eurovizijos metu. Ir tai labai pasiteisino! Ta pas mus žiniasklaidos keliama dirbtinė euforija ir bandymai pasirodyti Europai, kokie mes kieti dainorėliai, taip užknisusi. Abu favoritus atspėjau. Bet pats renginys totalus feikas – must die. Sugaištas laikas – be komentarų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *