Kodėl mums nesiseka? Laimingas loterijos bilietas

Keistas dalykas nutiko vakar per Kalėdas. Ieškodamas anotacijos pavyzdžio, knygų lentynoje radau loterijos bilietą. Pernai jį gavau su žurnalu „Kelionės ir pramogos“, kuriame buvo publikuoti mano straipsniai. Šiaip nesu loterijų mėgėjas, nors jose ir sekasi. Vis tik laikausi nuostatos „sėkmę reikia užsidirbti“. Ką lengvai gauname, to dažniausiai nevertiname. Atsitiktine sėkme aš netikiu.

Bilietas

Laimingas loterijos bilietas

Po kelių akimirkų nutryniau bilieto apsauginį sluoksnį. Trys gaubliai reiškia, kad laimėjau pagrindinį loterijos prizą: 36 spalvingas korteles, segtuvą joms laikyti, spalvingus 18 skyrių skirtukus, kelioninių krepšių rinkinį ir žemėlapį. Nustebintas tokios netikėtos sėkmės, ieškau loterijos sąlygų. Deja, jo nebuvo palankios – galioja iki 2012 m. lapkričio mėn. 30 d. Kaip greitai sėkmė aplankė, taip greitai ir paliko. Dėl to nenusiminiau, o tik apsidžiaugiau. Nes gyvenimas man pateikė puikią pamoką. Sąmonę aplankė prašviesėjimas.

TUOJ PAT IŠNAUDOK ATSIVĖRUSIĄ GALIMYBĘ! Tai pirmas žingsnis, be kurio neįmanoma pagauti sėkmės. Ir tai stipriai rezonuoja su mūsų nūdiena. Pasitaikius naujai progai, mes nenorime kardinaliai kažką keisti, įsileisti naujų vėjų, pakeisti nuomonę, laužyti visuomenės primetamus stereotipus, tuoj pat imtis nepažįstamos veiklos. Mums reikia pasverti visus už ir prieš, pasitarti su artimaisiais, laiko pamąstyti, ką kiti pagalvos dėl tokio sprendimo. Toks neryžtingumas iš karto paskandina motyvaciją, gesina kitų entuziazmą. Galiausiai loterijos bilietas padedamas į lentyną rinkti dulkes. O kai sugalvosi jį panaudoti, greičiausiai bus per vėlu…

Prizas

Loterijos prizas

Pabaigai apie pasekmes. Kas nutinka, kai tuoj pat nepasinaudojame atsivėrusia galimybe?

1. Atidedame rezultatą. Čia geriausiu atveju.

2. Sukuriame neryžtingo įvaizdį. Jei kelis kartus iš eilės atsisakysi, vėliau tau panašių pasiūlymų nebesiūlys.

3. Įmūrijame po naują plytą į sieną. Jei kažkada norėsi grįžti į temą, „abejonių sieną“ perlipti bus daug sunkiau.

4. Mintyse kuriame dvejones, kurioms gali būti lemta materializuotis.

5. Prarandame pasitikėjimą.

Tu ir pats gerai žinai, kad Naujieji metai – lyg tuščias sąsiuvinis. Ryžkis pokyčiams, kurie nepaliktų vietos gailesčiui. Sukurk istoriją, kuria galėsi didžiuotis prieš savo anūkus! Juk gailimės ne to, ką padarėme, o to, ko NEPADARĖME. Su nauja pradžia!

Jei straipsnis sukėlė įdomių minčių, palik komentarą. Iš anksto dėkoju.

P.s Man tai ne pirmas nutikimas, kai padėtas į šalį loterijos bilietas BUVO laimingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *