Select Page

Lost Latinos 2019

Čilė Bolivija Argentina

Maršrutas gurmanams

Arica – Putre – Colchane – Uyuni – Laguna Colorada – Salta – San Pedro de Atacama – Tocopilla – Iquique

2019 metų vasarą su naujomis ambicijos vėl leisimės į nepaprastus nuotykius. Mūsų laukia naujas maršrutas per atokiausias Andų ir Atakamos vietas. Aplankysime Lauca, Volcan Isluga, Los Flamencos nacionalinius parkus ir Las Vicunas nacionalinį rezervatą Čilėje bei Eduardo Avaroa Bolivijoje. Uyuni druskos ežerą, Colorado bei kitas ne mažiau įspūdingas lagunas Altiplano aukštikalnėse. Atacamos dykumos vizitinę kortelę – Valle de la Luna ir Valle de la Muerte slėnius. Parinacota, Isluga, Lincacabur, Nevado Quenca ir daugelį kitų ugnikalnių.

Kvietimas

Mus vienija vertybės

Kultūra

Mus vienija didžiulis noras pažinti kraštą per kultūrą. Pajausti, kaip žmonės gyvena priešingoje planetos pusėje. Iš arti pamatyti inkų palikuonių buitį. Suvokti mūsų civilizacijų skirtumus ir suprasti puoselėjamas vertybes.

Gamtos stebuklai

Mus domina atokios vietos su savo vizitine kortele. Pirmiausiai tai, ko neįmanoma rasti kitur. Nesivaikome rekordinių dalykų, išreikštų matmenimis. Svarbiau yra suvokti gamtos kūrėjos galią ir pabūti harmonijoje su ja.

Aktyvi veikla

Šauniausias poilsis – aktyvi veikla. Kol dirba mūsų kūnas, pailsi protas. Ambicingiems tikslams pasiekti prireiks daug ištvermės ir valios pastangų. Mūsų laukia trekingas aukštikalnėse, įkopimai į ugnikalnius ir turas kalnų dviračiais Atakamos širdyje.

Kulinarija

Geriau vieną kartą paragauti, nei šimtą kartų išgirsti. Paskanauti patiekalų, kurių skonis tobulinamas daugelį metų. O receptai perduodami iš kartos į kartą. Mes neįsivaizduojame kelionių be pažinties su vietos virtuve. O Jūs?

Kaip patekti į ekspediciją?

Kaip patekti į ekspediciją?

Yra tik vienas būdas – parašyti laišką su atsakymu, kodėl į ekspediciją turime paimti būtent tave. Komandos dydis 5-7 asmenys. Daugiau į visureigį netilps. Laisvų vietų kandidatams liko 3. Važiuosime dviem visureigiais 4X4. Kelionės trukmė 15 dienų (+/- 1).

blogamore@icloud.com