Lost Latinos V. Dar Daugiau Nuotykių!

Sveiki amigosai! Spalvingas rudenėlis ir vėstantys orai vis dažniau priverčia mintimis keliauti ten, kur saulėta ir šilta. Taigi taigi, ne tik mintyse, bet ir į užrašus sugulė 2016 metų Lost Latinos kryptys. Su kuriomis netrukus ir supažindinsiu. Panašu, kad pavasarį Lotynų Amerikoje mums bus tikrai karšta! Ruošiami du maršrutai, kurie ves per įspūdingiausias Peru ir Kolumbijos vietas. Intriguoja?

Lost Latinos Maču Pikču Peru

Peru Andai jau gerai išmaišyti, nors ten tikrai dar yra ką veikti. Šį kartą paliekame nuošalyje gražiausių Pasaulio viršūnių parką – Baltuosius Kordiljerus. Pažįstami ir bičiuliai, dar nematę Pietų Amerikos, vis teiraujasi – kada gi bus kita kelionė į Maču Pikču? Ketvirtą kartą leistis į Pietų Amerikos turistinį topą – tikras iššūkis. Turint omenyje, kad Lost Latinos žygių filosofija remiasi nuostata nekartoti buvusių maršrutų. Mes nesame eilinė kelionių agentūra, visiems klientams siūlanti tą patį nuvalkiotą turą. Visi Lost Latinos maršrutai – tai autoriniai turai, kurie paliekami bendrakeleiviams prisiminti kaip unikali žygio patirtis, galbūt ir gyvenimo kelionė. Pagardinta aukščiausios prabos patyrimais, neprieinamais turistams su dideliu kapšu pinigų. Jūsų norai – mums įsakymas! Maču Pikču bus! Pateiktas šviežiai ir su nauju prieskoniu. Su kokiu, sužinosite jau greitai.


Turiu keistą įtarimą (kurį dar reikės patikrinti), kad nauja maršruto vieta kažkam gali palikti didesnį įspūdį. Tai giliausias Pasaulio kanjonas, vardu Cotahuasi.

Cotahuasi

Velniškai sunkiai pasiekiamas (350 km ir 12 valandų kelio), tačiau vertas dėl neapsakomo grožio ir mažai paliestos gamtos. Prieš kelis metus mūsų lankytas Colca kanjonas neteko savo ankstesnio žavesio. Didžiuliai turistų srautai kanjoną baigia sutrypti, ramią oazę pavertė pramogų centru bei didžiuliu šiukšlynu. Todėl ieškoti kondorų ir pažindintis su inkų buitimi keliausime į naują neištyrinėtą kraštą. Naujas maršrutas subalansuotas naujokams, keliaujantiems į Pietų Ameriką pirmą kartą.

Tiems, kas su BlogamOre į senovės inkų takais į Maču Pikču jau pėdino, pasiūlysime aplankyti naują šalį Lost Latinos žemėlapyje – Kolumbiją.

Kolumbija kelionė

Kodėl būtent Kolumbija? Anot Pietų Amerikos asų, ten gyvena geriausi ir šilčiausi kontinento žmonės, stropiai saugoma ir mylima unikali gamta, šviežia stipri kava, toli pažengę spalvingi miestai su lietuviškomis šaknimis. Be to, mūsų taikikliai jau seniai nutaikyti į šią Lietuvoj mažai pažįstamą kraštą. Net neabejoju, kad Kolumbija taps viena mylimiausi, jei ne pati mylimiausia, Lotynų Amerikos šalis. Prielaidų yra tam daug. Žygio maršrutas kuriamas. Išduosiu tik tiek, kad kopsim į kalnus – aplankysim gražiausias Andų vietas. Tyrinėsim sodria augmenija bei įspūdinga gyvūnija garsėjančius Kolumbijos Nacionalinius parkus. Maudysimės ir nardysime Karibų jūroje. Mėgausimės plantacijose auginamos šviežios kavos aromatu.

Grupė į Peru sukomplektuota. Jei Tave domina kelionės į Pietų Ameriką, parašyk žinutę. Kai organizuosime kitą žygį, apie jį sužinosi pirmas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *