Lost Latinos

lostlatinos-vi-poster-nodata

Lost Latinos – tai atviras kelionių projektas, skirtas įdomiausių ir gražiausių Pietų Amerikos vietų tyrinėjimui. Kuo Lost Latinos yra ypatingas?

Pirmiausiai, tai autoriniai BlogamOre sukurti (ir patikrinti) maršrutai, kurie vėliau kartojami nebus. Tai tarsi unikali dovana nuotykių ieškotojams – BlogamOre draugams. Galite būti tikras, kad nesutiksite žmogaus, keliavusio tokiu pačiu maršrutu.

Antra, mes visada keliaujame savarankiškai. Nesinaudojame agentūrų parduodamais turais, neiname ten, kur savarankiškai būtų per suku, dėl savo malonumo tenkinimų neišnaudojame gyvūnų. Nuodugniai ieškome „off the beatten tracks„, tyrinėjame vis naujas teritorijas, kur dar neatėjo masinis turizmas ir gyvena pinigų nesugadinti žmonės.

Trečia, žygių metu vadovaujamės darnaus turizmo principais.  Pirmenybę teikiame natūraliam tūkstantmečius gamtos kurtam grožiui, o ne miestų lankymui. Naudojamės žaliosiomis technologijomis, atsisakome bereikalingos prabangos, nedarome žalos gamtai, sukuriame pridėtinę vertę vietos gyventojams.

Lost Latinos – tai aukščiausios prabos nuotykiai tiems, kas yra pasiryžę žengti tvirtą žingsnį už komforto zonos ribų. Gauti naujų patirčių, įgyti gebėjimų, pažinti save bei indėnišką kultūrą per žmogaus mažai paliestą gamtą. Lost Latinos keičia mūsų mąstymą. Grįžęs iš nuotykių tu jau nebūsi tas mats žmogus, koks buvai prieš kelionę!

Nuotykinių kelionių archyve 5 įvykusias kelionės: 2009, 2012, 2013, 2015, 2016 m. VI-oji vyks 2017 metų rugpjūtį. VII-oji numatoma 2018 m. vasarį. Jei Lost Latinos yra tai, ko ieškai – parašyk!

ISTORIJA

2009 metai. Rasius beveik du mėnesius praleido Peru, Bolivijoje ir Argentinoje. Vienas iš etapų – ekspedicija Argentinoje su Andrium Karpavičium (nuotraukos ir aprašymas). Kopiant į 6 km vulkanus ir gimė Lost Latinos idėja.

San_Francisco

Nevado San Francisco 6016 m

2012 m. Skaiste ir Rasius grįžo iš antros Lost Latinos kelionės, kurios metu savarankiškai įveikė 3 trekingo maršrutus. 2 iš jų drąsiai galima rašyt į Pietų Amerikos Top 10! Ne pati geriausia žinia – populiariausią Cordilera Blanca maršrutą – Santa Cruz treką – vasarį sunaikino gamtos stichijos. Apie tai pasakojome kelionės pristatyme Labanoro girioje per Žolines.

2012  m. liepos 26 dieną projektas Lost Latinos pristatytas Gyvenimo dizaino laboratorijos finale. Apie tai Delfi straipsnį suraitė. Prezentacijos skaidrės:

2013 m. balandžio 27 – 28 dienomis Lietuvos laipiojimo festivalyje „Pagonija 2013“ įvyko filmo iš antros kelionės „Slaptas kelias į Maču Pikču“ premjera. Filmo treileris.

Trečioji kelionė 2013 metais buvo padalinta į dvi dalis. Pirmoje dalyje penketas lietuvaičių leidosi į gyvenimo nuotykį. Kaip jiems sekėsi, aprašyta 15min rubrikoje „Pasaulis kišenėje“ (I dalisII dalisIII dalisIV dalis). Antra kelionės dalis persikėlė į Andų kalnus. Šturmavome gražuoles Cordellera Blanca kalnų masyvo viršūnes. Įkopėme į dvi: Ishinca (5530 m) ir Urus Este (5420 m).

Climbing_Urus

Kopimas į Urus Este 5420 m