Nauji namai Ispanijoje

Hola amigos! Tai pirmas BlogamOre įrašas iš naujų mūsų namų Ispanijoje. Dabar pro langą matau keisčiausių raštų uolas. Jas puošia kalninės pušys ir kita reta augmenija. Pažvelgus žemyn už kokių 100 metrų šniokščia kalnų upelis Serpis. Jame maudosi sazanų būriai. Nebūčiau patikėjęs, kad galėsiu stebėti nerūpestingą laukinių karpių gyvenimą iš kelių metrų. Čia gera būti. Ir suprasti… koks gražus gali būti gyvenimas. Išsipildė dar viena svajonė gyventi kalnuose.

Kodėl čia atvykome?

Jau gegužę tapsime tėveliais. Kol Lietuva spalvų įvairove ir šiluma negali pasigirti, sumanėme kelias savaites pasikrauti teigiamų emocijų. Išduosiu paslaptį. Kur šiltesnis oras, ten ir žmonės šiltesni. Savaitė eina į pabaigą, neprisimenu nė vienos surūgusios ir nepatenkintos personos. Mes užsikrėtėme gera nuotaika. Kai aplinkui visi šypsosi ir dalinasi geromis emocijomis, negali išlikti jiems abejingas. Džiaugsmas iš vidaus tarsi užlieja. Norime tuo džiaugsmu pasidalinti su visais. Tiesiog priimkite jį!

Kiek ilgai čia mes būsime?

Apie mėnesį. 3 savaites (pirma eina į pabaigą) praleisime kalnuose šalia Villalonga kaimo. Po to laukia 9 dienos su Rock Camp kompanija. Atgalinių bilietų į Lietuvą neturime. Bet turime mikriuką su būtinais daiktais.

Kokie mūsų tikslai?

Tikslai

Savo gyvenime nusprendėme atsisakysime tai, kas yra ne mūsų. Tai, kas nepatinka, nereikalinga, prieštarauja mūsų vertybėms. Nusimesti kaukes. Atsijungti nuo žalingos sistemos.

Nusprendėme susikurti tokį gyvenimą, apie kokį svajojame. Turėti namus ten, kur norisi. Dirbti tai, kas patinka. Būti ten, kur gera. Bendrauti su žmonėmis, kurie džiaugiasi gyvenimu. Dalintis tuo, ką turime. Būti savimi.

Žinome daug įkvepiančių pavyzdžių. Kitiems tai pavyko padaryti. Ir jie tvirtina, kad tai prieinama kiekvienam. Vienintelė reali kliūtis – riboti įsitikinimai. Mes jų atsikratėmė ir todėl esame čia!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *