Pirmasis Snaigės žygis Molėtuose

Simboliška, jog pirmojo Snaigės žygio Molėtuose data (sausio 20 d.) sutapo su Tarptautine sniego diena. Gamtos Dievai šia proga nepagailėjo nei sniego, nei šalčio. Džiaugiamės, kad orai neišbaidė visų entuziastų ir drąsiausi atvyko pasimėgauti žiemos teikiamomis galimybės į Molėtų kraštą. Tariame ačiū jums už tai!

Valento Laurinavičiaus nuotraukos

Pirmąjį blyną turime tokį, koks gavosi. Dvi slidinėjimo trasas įveikė virš 30 slidininkų. Apie Pastovio ežerą ratus suko šiaurietiško vaikščiojimo entuziastai, atvykusios Molėtų mokytojos su mokiniais. Rogutėmis savo atžalas sveikatingumo taku vėžino tėveliai.

Padarėme išvadas ir žinome, kur turime įdėti daugiau pastangų, kad Molėtuose „užkurti“ žiemos sporto tradicijas. Klausėme atvykusių smalsių molėtiškių, kodėl jie nedalyvauja. Pagrindines priežastis pašnekovai įvardino dvi: vieni neturi slidinėjimo inventoriaus, o vyresnė karta nors ir turi sandėliuke, jiems baisu – ką pagalvos/pasakys kaimynai? BlogamOre su užuojauta žiūri į tuos, kurie sveikatą iškeičia į kaimyno mintis.

O dabar linksmesnė žinia. Antrasis Snaigės žygis Molėtuose planuojamas vasario 23 dieną (šeštadienį). Daugiau informacijos paskelbsime likus savaitei iki starto tradiciniais interneto kanalais BlogamOre.

KVIETIMAS

Sausio 20 dieną (sekmadienį) Molėtuose vyks pirmasis Snaigės žygis. Startas nuo 12 val. Molėtų paplūdimyje prie Pastovio ežero. Bus parengtos tokios trasos:

  • vaikams ir pradedantiesiems slidininkams aplink Pastovio ežerą.
  • suaugusiems žygis iki Skruzdžių rago (Siesarties ežeras).
  • pačius mažiausius tėveliams siūlome pavežti rogutėmis sveikatingumo taku Pastovio ežero pakrante.

Visus, įveikusius Snaigės žygio trasas, finiše vaišinsime karšta arbata. Dalyviai gaus su žygiu susijusios atributikos, o mažiausius, vyriausius, aktyviausius ir atvykusius su šeimomis apdovanosime diplomais bei atminimo medaliais.

2 komentarai

  1. Renatas

    Ačiū organizatoriams už nuostabią trasą, kurią įveikti buvo ir smagu ir sunku. 🙂

    Itin smagu buvo pakeisti Vilniaus apylinkes ir pasimėgauti Molėtų kašto kraštovaizdžiu. Prisidedu prie kvietimo mėgautis laisvalaikiu ir palaikyti organizatorių dvasią!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *